کسایی

5,000,000 تومان

دامنه «kasai.ir» نامی منحصر به فرد و به یاد ماندنی است که کاربردهای بالقوه زیادی دارد. ازجمله نام خانوادگی کسایی . دامنه “kasai.ir” یک انتخاب عالی برای هر کسب و کار یا سازمانی است که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین با نام خانوادگی در ایران است.

موارد استفاده ممکن:

برندسازی شخصی: دامنه «kasai.ir» می‌تواند به عنوان یک پلتفرم برندسازی شخصی برای فردی با نام خانوادگی «کسایی» یا نام مشابه استفاده شود.
تجارت الکترونیک: دامنه “kasai.ir” می تواند برای یک پلتفرم تجارت الکترونیکی که در فروش شمشیرهای ژاپنی یا سایر محصولات مرتبط با هنرهای رزمی تخصص دارد، استفاده شود.
کسب و کار محلی: دامنه “kasai.ir” می تواند برای یک کسب و کار محلی در ایران که می خواهد حضور آنلاین قوی داشته باشد استفاده شود.

کیفیت کلی:
دامنه “kasai.ir” دامنه ای با کیفیت است که پتانسیل برندسازی بسیار خوبی دارد. به خاطر سپردن آن آسان، تلفظ آن آسان و املای آن آسان است.

نام منحصر به فرد و به یاد ماندنی: دامنه “kasai.ir” نامی منحصر به فرد و به یاد ماندنی است که در بین مردم متمایز است. به خاطر سپردن آن آسان است و می تواند به ایجاد هویت برند قوی کمک کند.
انجمن مثبت: نام “کاسای” با کلمات مثبتی مانند “شمشیر”، “قدرت” و “فرهنگ” همراه است که می تواند به ایجاد تصویر مثبت برند کمک کند.
پتانسیل برندسازی عالی: دامنه “kasai.ir” دارای پتانسیل برندینگ عالی است و آن را به انتخابی ایده آل برای هر کسب و کار یا سازمانی که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی در ایران است تبدیل می کند.

اگر علاقه مند به خرید این دامنه هستید، لطفا از طریق اطلاعات ارائه شده در وب سایت با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما و کمک به شما برای ایجاد یک حضور آنلاین قوی با دامنه “kasai.ir” هستیم.

الگوی برند دامنه: CVCVV

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir