برای تبلیغات

برای تبلیغات

3,000,000 تومان

دامنه “toads” یک نام تجاری منحصر به فرد و همه کاره است که می تواند با برنامه ها و صنایع مختلف مرتبط باشد. اصطلاح “toads” کلمه “to” را با “ads” ترکیب می کند، که نشان دهنده ارتباط با تبلیغات یا محتوای تبلیغاتی است.

کاربردهای بالقوه برای دامنه “toads” عبارتند از:

تبلیغات و بازاریابی: “toads” می تواند به عنوان یک نام تجاری برای یک آژانس تبلیغاتی، یک پلت فرم برای قرار دادن تبلیغات، یا یک بازار برای خرید و فروش فضای تبلیغاتی قرار گیرد. این می تواند به عنوان مرکزی برای کسب و کارها و تبلیغ کنندگان برای دستیابی به مخاطبان هدف خود به طور موثر عمل کند.

طبقه بندی آنلاین: نام تجاری “toads” را می توان به عنوان یک دامنه برای یک پلت فرم طبقه بندی آنلاین استفاده کرد که در آن کاربران می توانند تبلیغات محصولات و خدمات مختلف را پست و مرور کنند. می تواند صنایع خاصی را تامین کند یا به عنوان یک بازار عمومی عمل کند.

خدمات خلاقانه: “toads” می تواند با خدمات خلاقانه مانند طراحی گرافیکی، کپی رایتینگ یا تولید ویدئو مرتبط باشد. این می تواند نشان دهنده برندی باشد که این خدمات را به مشتریانی ارائه می دهد که به دنبال ارتقای کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی خود هستند.

رسانه های دیجیتال و تولید محتوا: دامنه “toads” را می توان در صنعت رسانه های دیجیتال و تولید محتوا قرار داد. می‌تواند با برندی مرتبط باشد که محتوای جذاب و فریبنده، از جمله ویدیوها، مقاله‌ها یا پادکست‌ها را با تمرکز بر موضوعات مرتبط با تبلیغات تولید می‌کند.

این نام مختصر، به یاد ماندنی و دارای کیفیتی بازیگوش و جذاب است که می تواند آن را برای خریداران بالقوه جذاب کند.

 

الگوی برند دامنه: CVCVV

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir