آن سان

12,000,000 تومان

“Unsun” یک نام دامنه منحصر به فرد و همه کاره است که می تواند به طور موثر در طیف گسترده ای از صنایع و برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. اصطلاح “un” به معنای نفی یا عدم وجود است، در حالی که “خورشید” نشان دهنده نور، انرژی و سرزندگی است. “Unsun” به عنوان یک نام تجاری، پتانسیل ارتباط با انواع محصولات، خدمات یا ابتکارات نوآورانه، متحول کننده و آگاه به محیط زیست را دارد.

دامنه «Unsun» می‌تواند برای کسب‌وکارها یا سازمان‌هایی ایده‌آل باشد که بر پایداری، انرژی‌های تجدیدپذیر، محصولات سازگار با محیط زیست، سلامتی و مراقبت از خود، فناوری، خلاقیت و موارد دیگر تمرکز دارند. کاربرد گسترده آن، آن را به یک دارایی جذاب و پویا برای خریداران بالقوه ای تبدیل می کند که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین به یاد ماندنی و تاثیرگذار هستند.

از نظر بازارپسندی، «Unsun» جذابیتی معاصر و شهودی دارد که می تواند با مخاطبان متنوع طنین انداز شود. پتانسیل این برند برای انتقال پیام‌های نوسازی، خلوص و نوآوری آینده‌نگر می‌تواند آن را برای استارت‌آپ‌های نوظهور، کسب‌وکارهای مستقر یا افرادی که به دنبال ایجاد تأثیری جسورانه و مثبت در زمینه‌های مربوطه خود هستند، بسیار مطلوب کند.

به طور کلی، “Unsun” یک دامنه برند با کیفیت بالا را نشان می دهد که بوم جذابی را برای برندسازی خلاقانه و طیف گسترده ای از کاربردهای بالقوه ارائه می دهد و آن را به سرمایه گذاری جذابی برای کسانی تبدیل می کند که به دنبال حضور آنلاین به یاد ماندنی و تاثیرگذار هستند.

الگوی برند دامنه: VCCVC

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir