ای جی دی (اجد)

ای جی دی (اجد)

18,000,000 تومان

دامنه “AJD” یک دامنه سه حرفی مختصر و به یاد ماندنی با پتانسیل قابل توجه در صنایع مختلف است. مختصر بودن و تطبیق پذیری آن، آن را به یک دارایی دیجیتال جذاب برای مشاغلی تبدیل می کند که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی هستند.

“AJD” می تواند به عنوان یک نام تجاری استثنایی برای شرکت هایی باشد که در زمینه های مختلف مانند فناوری، مالی، مشاوره و غیره فعالیت می کنند. ماهیت کوتاه و جذاب آن امکان شناسایی آسان برند را فراهم می کند و می توان از آن برای بازاریابی، برندسازی و ایجاد هویت متمایز در چشم انداز دیجیتال استفاده کرد.

علاوه بر این، “AJD” این پتانسیل را دارد که مخفف یا مخفف عبارات، محصولات یا خدمات متعدد را نشان دهد، که انعطاف پذیری و سازگاری را برای طیف گسترده ای از سرمایه گذاری های تجاری ارائه می دهد. می‌توان از آن برای برندسازی محصول، وب‌سایت‌های شرکت، برنامه‌های تلفن همراه یا به عنوان بخشی از یک کمپین بازاریابی بزرگ‌تر استفاده کرد و یک هویت دیجیتالی منحصر به فرد و به یاد ماندنی ارائه کرد.

کیفیت کلی دامنه “AJD” بالا است، زیرا کوتاهی، سادگی و پتانسیل برای تفسیرهای متنوع آن را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند.

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir