راهنما

برای انتقال دامین .ir در وب سایت nic.ir مراحل زیر را دنبال نمایید

از اینکه توانسته ایم برند مورد علاقه شما را عرضه کنیم خرسندیم

1. پس از خریداری دامین ایمیلی حاوری شماره رمز برای خریدار ارسال می گردد.
2. در این مرحله باید وارد سایت فیزیک نظری ایران به آدرس www.nic.ir شوید و پس از آن وارد شناسه ایرنیک خود شوید و از بخش " دامنه" گزینه "انتقال دامنه" را انتخاب نماید.
3. خریدار باید در بخش "خرید دامنه" مطابق با تصویر زیر کادر ها را تکمیل نماید:
در کادر مربوط به "دامنه" (شماره 1) نام دامنه خریداری شده و در کادر مربوط به "رمز انتقال" ( شماره 2) ، رمز انتقالی که از سایت می نامی دریافت شده است، وارد می شود . سپس گزینه "بعدی" انتخاب می گردد.
4. در مرحله بعد لازم است تا رابط های دامنه مشخص شود. رابط ها می تواند بر روی مالک دامنه و یا نمایندگان تنظیم گردد.
5. پس از تنظیم رابط ها و مطالعه قوانین می بایست تیک مربوط به موافقت با قوانین ایرنیک کلیک و گزینه "درخواست انتقال" انتخاب گردد.

6. پس از انجام موارد بالا صورتحسابی ایجاد می شود که در سبد خرید شناسه ایرنیک خریدار قابل مشاهده خواهد بود. لازم است تا این مورد پرداخت و مراحل انتقال ادامه یابد.
برای مشاهده هزینه انتقال دامنه به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://www.nic.ir/Terms_and_Conditions_ir,_Appendix_3_Registration_Fee
نکته: تا زمانیکه هزینه تغییر مالکیت دامنه پرداخت نشده باشد، درخواست انتقال جهت بررسی به ایرنیک ارجاع نمی‌گردد.
7. در این مرحله مالک فعلی دامنه لازم است تا مجددا وارد شناسه ایرنیک خود شده و از بخش "دامنه" وارد صفحه "انتقال دامنه" شود. در صورتیکه خریدار هزینه را پرداخت نموده و ایرنیک تایید کرده باشد، درخواستی جهت انتقال به ایشان نمایش داده خواهد شد.
جهت تایید نمودن و یا رد درخواست انتقال لازم است تا گزینه " قبول یا رد درخواست" انتخاب گردد.
8. اگر مالک فعلی از انتقال دامنه منصرف گردید لازم است تا وارد صفحه دامنه مد نظر خود شود و گزینه "قفل انتقال" را انتخاب نماید. در غیر این صورت در صفحه جدید نمایش داده شده می بایست مطابق با شماره 1 در تصویر، تیک مربوطه را زده و گزینه "ارسال" را انتخاب نماید.
9. درصورت تایید، عبارت "در انتظار تایید مرکز ثبت" ظاهر خواهد شد و موضوع برای تایید به مرکز ثبت دامنه ارجاع داده ‌شود. با توجه به اینکه صاحب امتیاز فعلی(فروشنده)، شخص حقیقی یا حقوقی باشد و نشانی رسمی او در ایران و یا خارج از ایران باشد، مرکز ثبت دامنه مدارکی را جهت تایید انتقال درخواست خواهد کرد. متن موافقت باانتقال برای متقاضی توسط ایرنیک به صورت فایل pdf از طریق پست‌الکترونیکی ارسال خواهد شد. متقاضی ‌باید متن موافقت با انتقال را عیناً، بصورت کتبی از طریق فکس یا سامانه ارسال مدارک ارسال نماید.

نکته: اشخاص حقوقی فرم فوق را در سربرگ شرکت خود تکمیل کرده و حتما با مهر و امضاء مدیرسازمان یا شخصی که در روزنامه رسمی حق امضا دارد به همراه کپی روزنامه رسمی شرکت ارسال نمایند. اشخاص حقیقی علاوه بر فرم تکمیل شده فوق باید رونوشت کارت ملی یا گذرنامه معتبر خود را نیز ارسال نمایند. دقت نمایید که امضای الکترونیکی یا چاپی پذیرفته نمی‌گردد.

اگر در انتقال دامنه مشکلی دارید با ما تماس بگیرید

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir