فن آور

114,000,000 تومان

دامنه “فناور” یک نام دامنه بسیار همه کاره و ارزشمند است که می تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این یک اصطلاح عمومی است که طیف گسترده ای از زمینه ها و صنایع را در بر می گیرد، از جمله اما نه محدود به:

فناوری اطلاعات (IT)
علوم کامپیوتر و برنامه نویسی
مهندسی و رباتیک
هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی
تجزیه و تحلیل داده ها و کلان داده ها
امنیت سایبری و حریم خصوصی
دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک
توسعه و طراحی وب

دامنه “فن آور” یک نام دامنه برتر است که به راحتی قابل یادآوری است و پتانسیل برندسازی قوی دارد. این یک عبارت بسیار جستجو شده است، به این معنی که سطح بالایی از تشخیص و دیده شدن دارد. این می تواند به افزایش ترافیک وب سایت و افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو کمک کند.

از نظر کیفیت کلی، دامنه “فن آور” یک انتخاب عالی برای مشاغل و سازمان هایی است که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی هستند. این یک اصطلاح عمومی است که مختص هیچ صنعت یا جایگاه خاصی نیست، که آن را بسیار سازگار و همه کاره می کند. همچنین اصطلاحی است که به طور گسترده شناخته شده و قابل درک است که می تواند به ایجاد اعتبار و اعتماد در بین مشتریان بالقوه کمک کند.

برخی از کاربردهای بالقوه برای دامنه “فن آور” عبارتند از:

وب سایت اخبار و بررسی فناوری
بستری برای متخصصان فناوری برای به اشتراک گذاری دانش و بهترین شیوه ها
وب سایت تجارت الکترونیکی متخصص در محصولات و ابزارهای فناوری
شرکت توسعه نرم افزار
آژانس بازاریابی دیجیتال متخصص در مشتریان فناوری
شرکت تحقیق و توسعه فناوری

به طور کلی، دامنه “Fanavar.ir” یک دارایی با ارزش و همه کاره است که می تواند برای طیف گسترده ای از اهداف مورد استفاده قرار گیرد. ماهیت عمومی و سطح بالای تشخیص آن، آن را به یک انتخاب عالی برای مشاغل و سازمان هایی تبدیل می کند که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی در بخش فناوری هستند.

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir