جی یو ار

جی یو ار

22,000,000 تومان

GUR یک نام دامنه ممتاز است که کوتاه، به یاد ماندنی است و املای آن آسان است. این یک نام عالی برای شرکت یا سازمانی است که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی در صنایع مختلف است.

موارد استفاده بالقوه:

فناوری: GUR می تواند برای یک شرکت فناوری که در توسعه نرم افزار، هوش مصنوعی یا امنیت سایبری تخصص دارد، استفاده شود.
تجارت الکترونیک: GUR می تواند برای یک پلت فرم تجارت الکترونیکی استفاده شود که طیف وسیعی از محصولات مانند مد، لوازم الکترونیکی یا کالاهای خانگی را ارائه می دهد.
مشاوره: GUR می تواند برای یک شرکت مشاوره ای که خدماتی مانند بازاریابی، مالی یا منابع انسانی ارائه می دهد استفاده شود.
سلامت و تندرستی: GUR را می توان برای یک برند سلامت و تندرستی که کلاس های تناسب اندام، مشاوره تغذیه یا محصولات سلامتی ارائه می دهد استفاده کرد.
آموزش: GUR می تواند برای یک موسسه آموزشی یا پلت فرمی که دوره های آنلاین، برنامه های آموزشی یا منابع آموزشی ارائه می دهد استفاده شود.

 

 

GUR یک نام دامنه با کیفیت بالا است که به راحتی قابل یادآوری و تایپ است. حسی قوی و مدرن به آن دارد و تلفظ و املای آن آسان است. این نام همچنین معنای واضح و مختصری دارد که درک و به خاطر سپردن آن را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، نام دامنه قبلا قدیمی شده است، که می تواند به آن فضایی از اقتدار و اعتبار بدهد.

با تطبیق پذیری و پتانسیل برندسازی قوی، GUR دارایی ارزشمندی برای کارهای مختلف است، به ویژه برای مشاغلی که به دنبال ایجاد حضور آنلاین قوی در صنعت فناوری، تجارت الکترونیک، مشاوره، سلامت و تندرستی یا آموزش هستند.

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir