اومتک

4,000,000 تومان

“Omtech” یک نام دامنه متقاعد کننده و همه کاره با پتانسیل قابل توجهی برای طیف گسترده ای از برنامه ها است. ترکیب مختصر و به یاد ماندنی آن، آن را به یک انتخاب عالی برای مشاغلی تبدیل می کند که در تلاش برای ایجاد یک حضور آنلاین قوی و یک هویت نام تجاری منحصر به فرد هستند.

اصطلاح “Omtech” ترکیبی از “Om”، یک هجای معنوی در چندین دین هندی، با “tech”، مخفف رایج فناوری است. این ترکیب فرصت های متنوعی را برای استفاده دامنه ارائه می دهد. “Omtech” می تواند برای شرکت های فناوری، استارت آپ ها یا شرکت های متخصص در نوآوری های پیشرفته و راه حل های دیجیتال مناسب باشد. همچنین می‌تواند برای کسب‌وکارهایی که درگیر برنامه‌های ذهن‌آگاهی، فناوری سلامت، یا رویکردهای کل‌نگر به زندگی مدرن هستند، ایده‌آل باشد، که فناوری را با معنویت و رفاه ترکیب می‌کند.

کیفیت برند “Omtech” استثنایی است و تصویری از نوآوری، هماهنگی و آینده نگری را ارائه می دهد. هویت متمایز و جذاب آن، آن را به یک دارایی بسیار مطلوب برای کسب‌وکارهایی تبدیل می‌کند که با هدف ایجاد یک حضور دیجیتالی قوی و انتقال پیامی از پیشرفت فن‌آوری در هم تنیده با ارزش‌های معنوی یا کل‌نگر هستند.

به دلیل جذابیت گسترده و پتانسیل برندسازی قوی، “اومتک” یک نام دامنه جذاب برای مشاغلی است که به دنبال ایجاد یک نام تجاری به یاد ماندنی و تاثیرگذار یا تغییر نام تجاری یک سرمایه گذاری موجود هستند. طبیعت منحصر به فرد و معاصر آن احتمالاً توجه را به خود جلب می کند و حس نوآوری، تعادل و تعالی را به برندی که نشان می دهد القا می کند و آن را به حوزه ای فریبنده برای خریداران بالقوه تبدیل می کند.

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir