روبک

5,500,000 تومان

دامنه “Robac” یک نام تجاری منحصر به فرد و متمایز است که تطبیق پذیری و پتانسیل را در صنایع مختلف ارائه می دهد. در حالی که این اصطلاح به خودی خود معنای خاصی ندارد، ماهیت کوتاه و به یاد ماندنی آن به جذابیت و بازارپسندی آن کمک می کند.

دامنه “Robac” می تواند به طور موثر در بخش های مختلف از جمله فناوری، توسعه نرم افزار، مشاوره و یا حتی مد مورد استفاده قرار گیرد. ماهیت انتزاعی آن امکان تفاسیر خلاقانه و فرصت های برندسازی را فراهم می کند.

در صنعت فن آوری، “Robac” می تواند توسط یک شرکت توسعه نرم افزار، با تاکید بر نوآوری، کارایی و راه حل های پیشرفته به کار گرفته شود. همچنین می توان از آن برای یک وبلاگ متمرکز بر فناوری یا پلت فرم آنلاین استفاده کرد و بینش و منابع ارزشمندی را در اختیار علاقه مندان به فناوری قرار داد.

برای خدمات مشاوره، “Robac” می تواند به معنای قابل اعتماد بودن، تخصص و قابل اعتماد بودن باشد. این می تواند توسط یک شرکت مشاوره مدیریت، ارائه مشاوره و راه حل های استراتژیک به مشاغل مورد استفاده قرار گیرد. این برند همچنین می تواند در حوزه های مختلف مشاوره مانند بازاریابی، مالی یا منابع انسانی اعمال شود.

در صنعت مد، “Robac” را می توان به عنوان یک نام تجاری منحصر به فرد و مد روز برای یک خط لباس یا بوتیک استفاده کرد. متمایز بودن و طول کوتاه آن باعث می شود به راحتی به خاطر بسپارید و در یک بازار شلوغ برجسته شوید.

کیفیت کلی برند “Robac” استثنایی است، زیرا ماهیت انتزاعی آن امکان انعطاف پذیری و سازگاری با سرمایه گذاری های مختلف تجاری را فراهم می کند. نام کوتاه و به یاد ماندنی آن می تواند خریداران بالقوه یا سرمایه گذارانی را که به دنبال یک دامنه متمایز و قابل فروش هستند جذب کند.

هنگام فروش این دامنه، برجسته کردن منحصر به فرد بودن، تطبیق پذیری و پتانسیل آن برای برندسازی خلاق بسیار مهم است. بر انواع صنایعی که می توانند برند را تحت تأثیر قرار دهند، تأکید کنید و آن را برای طیف وسیعی از خریداران بالقوه جذاب کند. علاوه بر این، نمایش پتانسیل دامنه برای ایجاد یک حضور آنلاین قوی و جذب مشتریان برای به حداکثر رساندن ارزش آن ضروری است.

الگوی برند دامنه: CVCVC

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir