ویزارت

ویزارت

14,000,000 تومان

“Visart” یک نام دامنه همه کاره و تاثیرگذار است که می تواند یک برند قدرتمند برای اهداف مختلف باشد. این نام دامنه با ترکیبی از “vis” که بینش، دید و تجسم را نشان می دهد و “هنر” خلاقیت، بیان و مهارت را برمی انگیزد، پتانسیل بالایی در صنایع و بخش های مختلف دارد.

استفاده های بالقوه برای دامنه “visart” می تواند شامل موارد زیر باشد:

گردشگری و مهاجرت : نام “visart” با توجه به دو کلمه Visa که با هم دریک کلمه جمع شده اند هنر ویزا گرفتن را یادآور می شوند و برند مناسبی برای شرکتهای توریستی و مهاجرتی است.

هنر و طراحی: نام “visart” برای مشاغل یا پلتفرم های مرتبط با هنرهای تجسمی، هنر دیجیتال، طراحی گرافیک و بیان خلاق مناسب است. این می تواند به عنوان یک نام تجاری ایده آل برای گالری های هنری، استودیوهای طراحی یا بازارهای هنری آنلاین باشد.

عکاسی و فیلمبرداری: با توجه به ارتباط آن با بیان بصری، دامنه “visart” می تواند یک انتخاب عالی برای عکاسان، فیلمبرداران یا سازندگان محتوای بصری باشد که به دنبال نمایش نمونه کارها یا تبلیغ خدمات خود هستند.

فناوری و تجسم: در حوزه فناوری، «visart» می‌تواند توسط شرکت‌های متخصص در تجسم داده، واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، یا هر راه‌حل‌های فناوری متمرکز بر بصری استفاده شود. همچنین می تواند برای توسعه دهندگان نرم افزار، شرکت های بازی یا شرکت های تجسم دیجیتال جذاب باشد.

آموزش و پرورش: دامنه می تواند برای مؤسسات آموزشی، پلتفرم های یادگیری آنلاین، یا مراکز آموزشی متمرکز بر هنرهای تجسمی، طراحی یا تجسم فنی مناسب باشد.

بازاریابی و برندسازی: «ویزارت» می‌تواند انتخابی قوی برای آژانس‌های بازاریابی، مشاوران برندینگ یا شرکت‌های تبلیغاتی باشد که بر روی داستان‌گویی بصری و خلاقیت تأکید دارد.

به طور کلی، دامنه “visart” حس خلاقیت، نوآوری و جذابیت بصری را در خود دارد. ماهیت منحصر به فرد و به یاد ماندنی آن، آن را به یک دارایی ارزشمند برای ایجاد یک حضور آنلاین قوی و برجسته شدن در یک بازار رقابتی تبدیل می کند.

ترکیبی از دو کلمه “vis” و “art” است که می تواند به عنوان “هنرهای تجسمی” یا “هنر رویایی” تعبیر شود.

کیفیت کلی برند “visart” به دلیل نام منحصر به فرد و به یاد ماندنی آن بالا است که می تواند به برجسته شدن آن در بازار شلوغ کمک کند. املا و تلفظ این نام آسان است و صدایی قوی و متمایز دارد که به خاطر سپردن آن آسان تر می شود. علاوه بر این، این نام خیلی طولانی یا پیچیده نیست و استفاده از آن را در زمینه های مختلف آسان می کند.

نام دامنه “visart” یک دارایی ارزشمند است که می تواند در صنایع و برنامه های مختلف استفاده شود. نام منحصر به فرد و به یاد ماندنی آن، آن را به یک برند قوی تبدیل می کند که می تواند به کسب و کارها در بازار شلوغ کمک کند.

الگوی برند دامنه: CVCVCC

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir