زایت

10,000,000 تومان

“Zait” می تواند یک نام دامنه قانع کننده باشد که می تواند برای اهداف مختلف استفاده شود. خود کلمه “زایت” در عربی می تواند به معنای “زیتون” باشد که امکان استفاده از آن را در صنایع غذایی و آشپزی باز می کند. علاوه بر این، “zait” می تواند یک نام تجاری منحصر به فرد و به یاد ماندنی باشد که می تواند برای طیف گسترده ای از مشاغل، از شرکت های فناوری گرفته تا مارک های مد، اعمال شود.

دامنه “zait” جذابیتی مدرن و مختصر دارد و آن را برای مشاغلی که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی و نوآورانه هستند مناسب می کند. با ماهیت کوتاه و آسان برای به خاطر سپردن آن، احتمالاً تأثیری ماندگار بر مشتریان بالقوه می گذارد.

مهم است که تأکید کنیم که «zait» جذابیت جهانی دارد و می‌تواند در سطح بین‌المللی به بازار عرضه شود، و آن را به گزینه‌ای جذاب برای کسب‌وکارهایی تبدیل می‌کند که هدف آنها دسترسی گسترده به مخاطبان است. علاوه بر این، متمایز بودن و تطبیق پذیری آن، آن را به عنوان یک انتخاب عالی برای استارت آپ ها، تلاش های تغییر نام تجاری یا شرکت هایی که به دنبال ایجاد یک هویت آنلاین قوی هستند، قرار می دهد.

در نتیجه، “zait” یک نام دامنه امیدوار کننده با کاربردهای بالقوه متنوع است. ماهیت کوتاه، به یاد ماندنی و قابل انطباق آن، آن را به یک دارایی ارزشمند برای مشاغلی تبدیل می کند که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی هستند.

الگوی برند دامنه: CVVC

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir