گیوه

3,000,000 تومان

“گیوا” یک نام دامنه منحصر به فرد و همه کاره است که پتانسیل را برای برنامه های مختلف ارائه می دهد.

مترادف گیوه در فارسی : پاچپله، پای پوش، چپله، کفش، ملکی

معنی گیوه نوعی کفش که رویة آن از نخ یا ابریشم بافته می شود. که با توجه به این تعبیر برای برند کفش یا فروشگاه کفش بسیار جذاب است.

Givah به عنوان یک نام دامنه، حضوری پررنگ و به یاد ماندنی دارد. کلمه «گیوه» به خودی خود حسی از توانمندی، تعالی و موفقیت را تراوش می کند. صدایی مختصر و جذاب دارد که به خاطر سپردن و تلفظ آن آسان است. این ویژگی ها در ایجاد هویت برند قوی و تضمین شناخت برند در بین مشتریان ارزشمند هستند.

کاربردهای بالقوه دامنه گیوه متنوع است و به دیدگاه خریدار و تمرکز صنعت بستگی دارد. در اینجا چند برنامه کاربردی ممکن است:

تجارت الکترونیک: Givah می تواند یک انتخاب عالی برای یک بازار آنلاین یا یک پلت فرم تجارت الکترونیک باشد. این حس دادن یا گرفتن را منتقل می کند، که به خوبی با ایده بازاری که در آن کالاها یا خدمات مبادله می شود، هماهنگ است.

خیریه یا جمع‌آوری کمک مالی: اصطلاح «گیوه» نشان‌دهنده سخاوت و انسان‌دوستی است و آن را برای وب‌سایت یا پلتفرمی که به اهداف خیریه یا تلاش‌های جمع‌آوری کمک اختصاص داده شده است ایده‌آل می‌کند. می توان از آن برای ایجاد بستری استفاده کرد که اهداکنندگان را با سازمان های خیریه مختلف مرتبط می کند.

رشد شخصی: اصطلاح «گیوه» می‌تواند با رشد شخصی، توانمندسازی و خودسازی نیز همراه باشد. این می تواند برای وب سایت یا وبلاگی استفاده شود که منابع، دوره ها یا خدمات مربیگری متمرکز بر توسعه شخصی، انگیزه یا پیشرفت شغلی را ارائه می دهد.

شبکه‌های اجتماعی: Givah می‌تواند به عنوان یک نام دامنه عالی برای یک پلتفرم شبکه‌های اجتماعی، به‌ویژه مکانی که ارتباطات، همکاری و اشتراک‌گذاری را بین افراد یا متخصصان در زمینه‌های مختلف ترویج می‌کند، عمل کند.

با توجه به کیفیت کلی برند گیوه، در نظر گرفتن عواملی مانند طول دامنه، به یاد ماندنی بودن و ارتباط آن با مخاطب هدف مهم است. گیوه با ماهیت مختصر و به یاد ماندنی خود و همچنین پتانسیل آن برای برانگیختن احساسات و تداعی های مثبت این معیارها را برآورده می کند.

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir