مصوری

7,000,000 تومان

نام دامنه “مصوری” نام خانوادگی در ایران و به یاد ماندنی است که قابلیت استفاده در صنایع و کاربردهای مختلف را دارد.

تجارت الکترونیک: «مسواری» می تواند به عنوان بستر تجارت الکترونیکی برای فروش محصولات مرتبط با هنر، معماری، طراحی یا هر زمینه دیگری که در آن از صورتگری و نقاشی استفاده می شود استفاده کرد.
هنر و طراحی: همانطور که از نام آن پیداست، «مصوری» می تواند به عنوان یک برند برای هنرمندان، طراحان یا معمارانی که با نقاشی و تصویرگری کار می کنند استفاده شود. همچنین می توان از آن به عنوان یک پلت فرم برای نمایش هنر و طرح های مختلف استفاده کرد.
آموزش: «مصوری» را می توان به عنوان برندی برای مؤسسات آموزشی یا دوره های آنلاینی که بر آموزش هنر، طراحی یا تاریخ معرق تمرکز دارند، استفاده کرد.
نرم‌افزار و فناوری: «مصوری» می‌تواند به‌عنوان برندی برای شرکت‌های نرم‌افزاری که ابزارها یا پلتفرم‌های مرتبط با هنر، طراحی یا معماری موزاییک را توسعه می‌دهند، استفاده شود.

کیفیت کلی برند “موساوری” به دلیل نام منحصر به فرد و به یاد ماندنی آن بالا است که می تواند به برجسته شدن آن در بازار شلوغ کمک کند. املا و تلفظ این نام آسان است و صدایی قوی و متمایز دارد که به خاطر سپردن آن آسان تر می شود. علاوه بر این، این نام خیلی طولانی یا پیچیده نیست و استفاده از آن را در زمینه های مختلف آسان می کند.

به طور کلی، نام دامنه “مصوری” دارایی ارزشمندی است که می تواند در صنایع و برنامه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. نام منحصر به فرد و به یاد ماندنی آن، آن را به یک برند قوی تبدیل می کند که می تواند به کسب و کارها در بازار شلوغ کمک کند.

الگوی برند دامنه: CVCVCVCV

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir