خاور

48,000,000 تومان

دامنه “خاور” نامی کوتاه، ساده و بسیار متنوع است که می تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نامی است که حس جهت‌گیری، مکان و فرهنگ را تداعی می‌کند و آن را به انتخابی عالی برای مشاغل یا افرادی تبدیل می‌کند که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی هستند. در اینجا برخی از کاربردها و کیفیت های بالقوه دامنه “خاور” آورده شده است:

موقعیت جغرافیایی: دامنه “خاور” را می توان برای نشان دادن یک موقعیت جغرافیایی، مانند یک شهر، ایالت یا منطقه که در قسمت شرقی یک کشور یا قاره واقع شده است، استفاده کرد.
اهمیت فرهنگی: دامنه «خاور» همچنین می تواند برای نمایش مفاهیم فرهنگی، تاریخی یا فلسفی مرتبط با شرق استفاده شود. به عنوان مثال، می توان از آن برای مشاغل یا سازمان هایی استفاده کرد که در غذاهای شرقی، هنر، موسیقی یا معنویت تخصص دارند.
جهت کسب و کار: دامنه “Khavar” همچنین می تواند برای نشان دادن جهت های تجاری مانند گسترش، رشد یا توسعه به سمت شرق و غرب استفاده شود. این می تواند به ویژه برای مشاغلی مفید باشد که به دنبال گسترش فعالیت های خود در بازارها یا مناطق جدید هستند.
برندسازی: دامنه «خاور» را می توان به عنوان ابزار برندسازی برای ایجاد هویت منحصر به فرد و به یاد ماندنی برای یک کسب و کار یا سازمان استفاده کرد. می توان از آن برای ایجاد یک شعار جذاب، مانند “شرق یا غرب ملاقات می کند” یا “راه ساحل شرقی” استفاده کرد که ارزش ها و ماموریت کسب و کار را منعکس می کند.
کوتاه و به یاد ماندنی: دامنه “Khavar.ir” کوتاه و به یاد ماندنی است که به خاطر سپردن و تایپ آن آسان است. این می تواند به ویژه برای کسب و کارها یا سازمان هایی که می خواهند یک حضور آنلاین قوی ایجاد کنند و یک هویت برند قابل تشخیص ایجاد کنند مفید باشد.

به طور کلی، دامنه “خاور” یک نام تجاری با کیفیت بالا است که فرصت های زیادی را برای مشاغل و افرادی که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی هستند ارائه می دهد. ماهیت کوتاه، ساده و همه کاره آن، آن را به یک دارایی ارزشمند برای صنایع و اهداف مختلف تبدیل کرده است. اگر به دنبال فروش این دامنه هستید، می توانید انتظار سطح بالایی از علاقه و تقاضا را داشته باشید، به خصوص از سوی مشاغل و افرادی که به دنبال ایجاد یک حضور محلی یا فرهنگی قوی هستند.

معنی اسم خاور در لغت‌نامه دهخدا: به معنی باختر است که مشرق باشد. مغرب. آفتاب. نامی است از نام‌های زنان. بته ٔ خار و شوک. مملکت های شرقی ایران از قبیل چین و تبت و ماچین و هند.

معنی اسم خاور در فرهنگ فارسی: مشرق، جای بر آمدن آفتاب، درقدیم مغرب هم می گفتند. ( اسم ) گیاهی که دارای شاخه های باریک و نوک تیز و خراشنده است، شوک. هر یک از سیخهای نوک تیز شاخه های درختان، تیغ درخت. هر چیز نوک تیز و خراشنده. هر یک از تیغ های مهر. گردن.

معنی اسم خاور در فرهنگ معین: مغرب – مشرق

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir