میکروم

4,000,000 تومان

دامنه “microm” یک نام منحصر به فرد و همه کاره است که می تواند برای اهداف مختلف استفاده شود. این یک نام کوتاه و به یاد ماندنی است که تلفظ و املای آن آسان است و آن را برای استفاده به عنوان نام تجاری یا آدرس وب ایده آل می کند.

یکی از کاربردهای بالقوه دامنه “microm” برای یک تجارت یا سازمان است که بر فناوری های میکروسکوپی یا در مقیاس خرد متمرکز است. نام “microm” اشاره ای به کلمه “micro” است که به چیزی بسیار کوچک یا در مقیاس کوچک اشاره دارد. یک کسب و کار یا سازمانی که در این زمینه کار می کند می تواند از نامی بهره مند شود که هم به یاد ماندنی و هم مرتبط با صنعت آنها باشد.

یکی دیگر از کاربردهای بالقوه دامنه “microm” برای یک تجارت یا سازمان است که بر تراکنش های خرد یا پرداخت های خرد متمرکز است. نام «میکروم» را می‌توان به عنوان ترکیبی از «میکرو» و «پول» تعبیر کرد که آن را به انتخابی مناسب برای کسب‌وکار یا سازمانی که با تراکنش‌های مالی کوچک سر و کار دارد، تبدیل می‌کند.

علاوه بر این کاربردهای خاص، دامنه «microm» می‌تواند برای اهداف مختلف دیگری مانند وبلاگ یا پادکست متمرکز بر علم، فناوری یا امور مالی نیز استفاده شود. همچنین می تواند به عنوان یک برند یا هویت شخصی برای فردی که در یکی از این زمینه ها کار می کند استفاده شود.

به طور کلی، دامنه “میکروم” یک نام تجاری با کیفیت بالا است که هم به یاد ماندنی است و هم مربوط به صنایع و زمینه های مختلف است. ماهیت منحصر به فرد و دمدمی آن آن را از نام های سنتی متمایز می کند و قالب کوتاه و املایی آسان آن را برای استفاده به عنوان آدرس وب ایده آل می کند. با بهینه سازی مناسب، “microm” این پتانسیل را دارد که در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد و به عنوان یک هویت برند قوی برای کسب و کار یا سازمان شما عمل کند.

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir