شیفتی

7,000,000 تومان

دامنه “shifti” یک اصطلاح منحصر به فرد و همه کاره است که می تواند با طیف وسیعی از صنایع و برنامه های کاربردی مرتبط باشد. ماهیت کوتاه و به یاد ماندنی آن، آن را به یک نام تجاری قوی تبدیل می کند. در حالی که “shifti” معنای کار ساعتی و شیفت کاری می دهد ، می توان آن را به روش های مختلفی تفسیر کرد که امکان استفاده خلاقانه و انعطاف پذیر را فراهم می کند.

در اینجا چند کاربرد بالقوه برای دامنه “shifti” آورده شده است:

فناوری و نرم افزار: «شیفتی» را می توان در بخش فناوری به ویژه توسعه نرم افزار یا مشاوره فناوری اطلاعات به کار گرفت. این می تواند برای یک شرکت متخصص در راه حل های کاریابی، خدمات کار ساعتی استفاده شود. اصطلاح شیفتی می تواند حس چابکی، سازگاری و قابلیت های دگرگون کننده را منتقل کند.

نیروی کار و منابع انسانی: اصطلاح شیفتی همچنین می تواند با مدیریت نیروی کار، برنامه ریزی کارمندان یا برنامه ریزی نوبت مرتبط باشد. می‌توان از آن برای پلتفرم‌ها یا برنامه‌هایی استفاده کرد که زمان‌بندی کارآمد، ردیابی زمان و تخصیص وظایف را برای مشاغل در صنایع مختلف تسهیل می‌کنند.

رشد شخصی و سبک زندگی: «شیفتی» می‌تواند با رشد شخصی، خودسازی یا تغییر سبک زندگی مرتبط باشد. می‌توان از آن برای وبلاگ، سرویس مربیگری یا پلتفرمی استفاده کرد که بر کمک به افراد در ایجاد تغییرات مثبت در زندگی‌شان تمرکز دارد، خواه در زمینه‌های شغلی، روابط، سلامتی یا عادات شخصی باشد.

هنگام در نظر گرفتن کیفیت کلی برند “shifti” برای کارهای مختلف، ارزیابی چند عامل مهم است:

برندپذیری: «شیفتی» اصطلاحی مختصر، جذاب و قابل تلفظ است که آن را به طور بالقوه خاطره انگیز و قابل برند می کند. ماهیت منحصر به فرد آن باعث انعطاف پذیری در تعریف هویت و موقعیت برند می شود.

بازارپذیری: بازارپسندی برند “shifti” به صنعت خاص و مخاطبان مورد نظر بستگی دارد. انجام تحقیقات بازار برای شناسایی تقاضای بالقوه در بخش های مربوطه و ارزیابی رقابت ضروری است.

به طور کلی، برند “shifti” به دلیل قابلیت برند بودن، تطبیق پذیری و بازارپسندی بالقوه، پتانسیل ارزشمندی برای کارهای مختلف را دارد.

الگوی برند دامنه: CCVCCV

C = بی صدا (BCDFGHJKLMNPQRSTVWXYZ)
V = صدا دار (AEIOU)
N = اعداد (0123456789)

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir