تی جی کی

تی جی کی

18,000,000 تومان

دامنه “TGK” یک نام دامنه برتر است که مخفف “پادشاهی بازی” (The Gaming Kingdom) است. این یک نام کوتاه، به یاد ماندنی و با املای آسان است که برای مشاغل یا افرادی که به دنبال ایجاد حضور آنلاین قوی در صنعت بازی هستند عالی است.

در اینجا چند کاربرد بالقوه برای دامنه “TGK” آورده شده است:

تالار گفتمان انجمن بازی: «TGK» را می‌توان برای انجمن بازی‌ها مورد استفاده قرار داد که در آن کاربران می‌توانند درباره بازی‌های مختلف، اخبار بازی و موضوعات مرتبط با بازی بحث کنند و اطلاعاتی را به اشتراک بگذارند.
وبلاگ بازی یا سایت خبری: «TGK» را می‌توان برای یک وبلاگ بازی یا سایت خبری استفاده کرد که به‌روزرسانی‌ها و اطلاعاتی را درباره آخرین روندها، بررسی‌ها و نسخه‌های بازی ارائه می‌کند.
سایت تجارت الکترونیک بازی: “TGK” را می توان برای یک سایت تجارت الکترونیکی استفاده کرد که در فروش محصولات مرتبط با بازی، مانند بازی ها، سخت افزارهای بازی و لوازم جانبی بازی تخصص دارد.
شرکت خدمات بازی: “TGK” می تواند برای یک شرکت خدمات بازی که خدماتی مانند توسعه بازی، تست بازی و بومی سازی بازی را ارائه می دهد استفاده شود.

کیفیت کلی برند “TGK” قوی است، زیرا نامی به یاد ماندنی و املای آسان است که ارتباط نزدیکی با صنعت بازی دارد. این نام همچنین دارای حسی مدرن و پیشرفته است که می تواند برای مشاغل و افرادی که به دنبال یک نام تجاری آگاه از فناوری هستند جذاب باشد. علاوه بر این، تلفظ نام “TGK” آسان است و معنای واضح و مختصری دارد که می تواند درک و یادآوری آن را برای مشتریان آسان تر کند.

تطبیق پذیری دامنه و پتانسیل برندسازی قوی آن را به یک دارایی ارزشمند برای استفاده های مختلف تبدیل می کند.

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir