5 راه عالی برای ایجاد یک برند شخصی اعتیاد آور

همه چیز در مورد میزان توجه شما به صورت آنلاین است که ارزش نوشتن و انتشار را دارد. آیا تا به حال سعی کرده اید تلاش زیادی برای ایجاد وبلاگ، ارسال آنلاین یا نوشتن مقاله انجام دهید اما هرگز مورد توجه قرار نگرفته اید؟ این واقعیت غم انگیزی است که بسیاری از نویسندگان و وبلاگ نویسان آنلاین تجربه می کنند.

یکی از راه های ایجاد سر و صدا در اینترنت و جلب توجه، استفاده از برند شخصی است. این باعث می شود که “شما” را در نوشته هایتان لمس کنید. در اینجا 5 تکنیک فوق‌العاده برای ایجاد یک برند شخصی اعتیادآور وجود دارد که همه از آن‌ها به صورت آنلاین هیجان زده خواهند شد:

1- انتظارات را ایجاد کنید و آنها را برآورده کنید. دو راه برای انجام این کار وجود دارد. یکی این است که به صورت روزانه بنویسید و منتشر کنید تا به شما در ایجاد یک مخاطب پایدار کمک کند. تنها نکته اینجا این است که وقتی حتی یک یا دو روز را از دست می دهید، بی علاقگی در بین مخاطبان شما شروع می شود زیرا انتظارات آنها برآورده نمی شود.

راه دوم سازگاری است. اگر در مورد هر ابزار جدیدی در بازار می نویسید، خوانندگان این انتظار را از شما خواهند داشت. آنها برای اطلاعات در مورد آن و همچنین برای هر گونه نوشته مرتبط دیگر به سایت شما مراجعه خواهند کرد. بنابراین مطمئن شوید که سایر موارد مرتبط با موضوع را پوشش داده اید. به زودی، خوانندگان به طور مرتب می آیند و به هر چیزی که شما منتشر می کنید معتاد می شوند و بیشتر هوس می کنید.

2. تمرین باعث عالی می شود، پس بیشتر بنویسید. مانند هر مهارت دیگری، نوشتن قبل از اینکه در این زمینه استاد شوید به تمرین قابل توجهی نیاز دارد. مهارت و سبک نویسنده با گذشت زمان توسعه یافته و تیزتر خواهد شد. بنویس و بنویس، نویسندگان چیره دست کار خود را به عنوان فاضل شروع نکردند، بلکه پس از انبوهی از کارهای مکتوب، متخصص شدند. مهارت های نوشتاری خود را آنقدر تمرین کنید که آنقدر خوب شوید که دیگر نتوانند شما را نادیده بگیرند، بنابراین نام تجاری خود را تثبیت کنید.

3. الهام بخش تغییر و آموزش. خوانندگان دوست دارند چیزی بخوانند که خوبی های آنها را قلقلک دهد. به این فکر کنید که نوشته شما چگونه می تواند الهام بخش دیگران باشد و شاید آنها را آموزش دهد. به همین دلیل است که وب‌سایت‌های موجود در بخش خودیاری همیشه مورد علاقه آنلاین هستند. برای دیگران مفید و الهام بخش باشید تا آنها مدام برای مطالب بیشتر شما برگردند و درگیر این روند شوند.

4. همه چیز را جالب نگه دارید. مردم به راحتی به سایت هایی معتاد می شوند که آنچه را که نیاز دارند به آنها می دهد و در عین حال آن را سرگرم کننده می کند. به یاد داشته باشید که برداشت اولیه نقش مهمی در تصمیم خواننده برای خواندن یا توقف کامل خواندن دارد. از گرافیک ها یا تصاویری استفاده کنید که به نوشته های شما جذابیت می بخشند و در عین حال به موضوع انتخابی خود وفادار می مانند. همچنین مطمئن شوید که از نام دامنه ای استفاده می کنید که یادآوری خوبی دارد. سعی کنید نام های دامنه منحصر به فرد را پیدا کنید.

5. جسورتر بهتر است. بیشتر نویسندگان اعتیادآور کسانی هستند که جسور هستند و می دانند چگونه علاقه را برانگیزند و توجه خوانندگان را به خود جلب کنند. تا زمانی که در محدوده اخلاق و حقیقت هستید از نوشتن در مورد موضوعات بحث برانگیز نترسید. حقایق غافلگیر کننده ای را در مورد خود بیان کنید که ممکن است هر کسی را وادار کند دوبار رفتار کند. به عنوان مثال، یکی از نویسندگان مشهور حتی این واقعیت را به زبان آورد که او یک محکوم سابق بوده و نویسنده شده است، که خواندن آثار او را بسیار جذاب تر می کند.

تعیین موفقیت یا شکست شما در این جنبه هنگام رتبه بندی وب سایت دیده می شود. اگر وب سایتی با رتبه بالا ندارید، زمان آن فرا رسیده است که در استراتژی های بازاریابی خود تجدید نظر کنید و آن را تغییر اساسی دهید. شروع به فکر کردن در مورد آنچه که می خواهید به عنوان برند شخصی شما برچسب گذاری شود، کنید و ممکن است توجه آنلاینی را که هوس کرده اید به خود جلب کنید و بیش از اینکه “فقط مورد توجه قرار بگیرید” نیز به آن توجه کنید.

اشتراک گذاری :

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir