نکاتی در مورد انتخاب یک نام دامنه خوب

انتخاب یک نام دامنه خوب مرحله مهمی است که باید قبل از ایجاد وب سایت خود انجام دهید.

انتخاب یک نام دامنه خوب مرحله مهمی است که باید قبل از ایجاد وب سایت خود انجام دهید. این مقاله می تواند نکاتی را در مورد نحوه انتخاب یک نام دامنه خوب برای وب سایت خود به شما ارائه دهد. این نکات برای همه صاحبان وب سایت هایی که می خواهند سایت خود را تبلیغ کنند بسیار مفید است. نام دامنه همچنین می تواند موفقیت شما را در تجارت آنلاین تعیین کند.

ابتدا در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید

این مرحله مهمی است که باید قبل از انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت خود انجام دهید. شما باید نام دامنه ای را انتخاب کنید که با کلمه کلیدی مورد نظر یا تجارت شما مرتبط باشد. ایده های کلیدی زیادی وجود دارد که می توانید به راحتی در اینترنت پیدا کنید. سعی کنید چند ترکیب کلمه پیدا کنید تا نام دامنه مناسب برای وب سایت خود پیدا کنید.
از نام شرکت خود استفاده کنید

اگر می خواهید کسب و کار خود را تبلیغ کنید، باید از نام شرکت خود در نام دامنه استفاده کنید. این به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای نام دامنه شما در نظر گرفته می شود. همه چیز در مورد برندسازی نام تجاری شماست. هنگامی که از نام شرکت خود به عنوان نام دامنه خود استفاده می کنید، می توانید تجارت خود را به راحتی تبلیغ کنید. بسیاری از خوانندگان بلافاصله پس از دیدن وب سایت شما، نام کسب و کار شما را تشخیص می دهند.
نامی که به خاطر سپردن آن آسان است

اگر می خواهید بهترین نام دامنه را پیدا کنید، این نکته خوب دیگری برای شماست. نام دامنه ای را انتخاب کنید که به راحتی به خاطر بسپارید. وقتی مردم بتوانند دامنه شما را به راحتی به خاطر بسپارند، می توانند سایت شما را به سرعت با دوستان یا اقوام خود به اشتراک بگذارند. این نکته بسیار مفید است، به خصوص اگر می خواهید یک وب سایت موفق برای کسب و کار آنلاین خود داشته باشید.
از استفاده از اعداد خودداری کنید

شما نباید از هیچ عددی در نام دامنه خود استفاده کنید. بسیاری از مردم با خواندن اعداد روی نام دامنه گیج می شوند. یک نام دامنه خوب فقط باید شامل طرح و کلمات ساده باشد. این نام دامنه باید به راحتی تلفظ شود. هنگامی که اعدادی به دامنه شما متصل هستند، نمی توانید نام دامنه خود را به راحتی تلفظ کنید.
از پیشوندها، پسوندها یا اصلاح کننده ها استفاده کنید

اگر نمی توانید دامنه انتخابی خود را پیدا کنید، باید چند حرف یا کلمه اضافی در نام دامنه خود اضافه کنید. می توانید از پیشوندها، پسوندها یا اصلاح کننده ها برای نام دامنه خود استفاده کنید. این یک تکنیک عالی است که معمولاً توسط بسیاری از بازاریابان اینترنتی موفق از سراسر جهان استفاده می شود.
از .Com به عنوان بهترین افزونه TLD استفاده کنید

بسیاری از کارشناسان اینترنت هنوز بر این باورند که .com این روزها همچنان به عنوان بهترین افزونه TLD در اینترنت در نظر گرفته می شود. اکثر خوانندگان می توانند نام دامنه ای را که دارای پسوند TLD است بهتر از هر پسوند دیگری به خاطر بسپارند. با این حال، برخی از پسوندهای توصیه شده وجود دارد که می توانید برای وب سایت خود از آنها استفاده کنید، مانند .net و .org. اینها برخی از بهترین افزونه های TLD هستند که می توانید برای وب سایت خود استفاده کنید.
مراقب ترکیب کلمات اشتباه باشید

برخی از کلمات ممکن است زمانی که به یکدیگر متصل می شوند ترکیب های اشتباهی ایجاد کنند. لطفاً مطمئن شوید که همه خوانندگان می توانند نام دامنه را مطابق با اهداف شما بخوانند. از انتخاب هر گونه ترکیب کلمات اشتباهی که ممکن است در دامنه شما ظاهر شود خودداری کنید.
دامنه خود را کوتاه نگه دارید

این یکی دیگر از توصیه های خوب برای همه افرادی است که می خواهند نام دامنه مورد علاقه خود را انتخاب کنند. نام دامنه باید کوتاه باشد. وقتی نام دامنه کوتاهی دارید، خوانندگان شما می توانند سایت شما را به وضوح به خاطر بسپارند. مهم است که از هر گونه نام دامنه طولانی خودداری کنید.

اینها نکات مفیدی هستند که می توانید از آنها برای پیدا کردن نام دامنه مورد علاقه خود استفاده کنید. این نام دامنه برای همه افرادی که می خواهند وب سایت ایجاد کنند بسیار مهم است. نام دامنه مشابه مارک های همه شرکت های آفلاین است. بنابراین، شما باید نام دامنه مناسب را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

اشتراک گذاری :

آدرس

تهران، خیابان آزادی

021-66593312

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

ایمیل

info@minami.ir